Dekbeddengoed — mega menu Naar de inhoud

Harry Potter Dekbedovertrek Hedwig 140 x 200 cm – Katoen – pre order

Dit Harry Potter dekbedovertrek met dessin Hedwig meet 140 x 200 cm, is gemaakt van 100% katoen en komt met een kussensloop van 70 x 90 cm. Een rustig dessin voor jonge Harry Potter-fans.

€ 29,95

i
Direct leverbaar – 1 – 3 werkdagen Levertijd tot 3 weken Langere levertijd, coming soon of op aanvraag Uit collectie / Uitverkocht

12/2026

Beschikbaar via nabestelling

  • Verwacht in december 2026
  • Verzendkosten vanaf €4,95
  • 30 dagen bedenktijd & gratis retour
Veilig betalen metiDEALBancontactVisaKlarnaPayPal

Beschrijving

Dit dekbedovertrek meet 140 x 200 cm en heeft een bijpassende kussensloop van 70 x 90 cm. Hedwig staat centraal in het dessin, rustig van kleur en daardoor makkelijk te combineren met de rest van de kamer. Een eenpersoons maat die past op een standaard kinderbed of tienerbed.

100% katoen, rits aan beide delen

Overtrek en sloop zijn gemaakt van 100% katoen. Dat is ademend en zacht op de huid, en het overtrek kan gewoon mee in de wasmachine. Zowel het dekbedovertrek als de kussensloop sluit met een rits, zodat het dekbed op zijn plaats blijft.

Kies de maat naar je dekbed, niet naar je matras: een tweepersoonsbed van 160 cm breed vraagt meestal een overtrek van 240 x 220 cm. Twijfel je, dan denken we graag mee.

Kenmerken

  • Maat: 140 x 200 cm
  • Kussensloop: 70 x 90 cm
  • Materiaal: 100% katoen
  • Merk: Harry Potter

Dit artikel staat bij Harry Potter dekbedovertrek, onderdeel van Kinderdekbedovertrek binnen Dekbedovertrekken. Bekijk ook Harry Potter.

Aanvullende informatie

Merk

Materiaal

Levertijd Pre-order — verwacht

Maat

Maat kussensloop

Waarom Dekbeddengoed