Beschrijving
Vloerkleden Agra – Ivoor – Polyester – 150×150 cm – Rond
Vloerkleed Agra legt een warme basis onder je inrichting en dempt tegelijk het geluid in de kamer. Polyester in de kleur ivoor geeft een sobere, moderne uitstraling.
Vloerkleed Agra van LABEL51 is een prachtig en stijlvol kleed dat direct een moderne en rustgevende sfeer toevoegt aan je interieur. Gemaakt van ivoor polyester, straalt dit kleed een verfijnde elegantie uit. De subtiele, lichte kleur zorgt ervoor dat het kleed moeiteloos in verschillende woonstijlen past, van minimalistisch tot Scandinavisch en modern.
Een vloerkleed bepaalt waar een zithoek begint. Kies hem liever te groot dan te klein: als de voorpoten van je bank en fauteuils er nog net op staan, valt alles samen tot één geheel. Ligt het kleed als een eilandje in het midden, dan valt de hoek juist uit elkaar.
Kenmerken
- Afmeting: 150 cm breed, 150 cm diep, 2 cm hoog
- Materiaal: Polyester
- Samenstelling: Polyester
- Kleur: Ivoor
- Serie: Agra
Levering
Vragen over de levertijd van dit artikel? Laat je gegevens achter op deze pagina, dan vragen wij het na bij de leverancier en hoor je het zo snel mogelijk.
Onderhoud
Dit artikel is handgemaakt. Elk artikel is uniek. Onregelmatigheden in vorm en kleur getuigen van het individuele karakter. Een synthetisch vloerkleed is gemaakt van een duurzaam materiaal waardoor het lang mooi blijft en makkelijk te onderhouden is. Wanneer je het vloerkleed schoon wilt maken kun je het vloerkleed het beste minimaal een keer in de week stofzuigen met een gladde stofzuigermond.<br><br>Bij een ongelukje in de vorm van een vlek is het raadzaam het vocht weg te deppen en het kleed met een klein beetje water en schoonmaakazijn schoon te deppen.
Dit artikel staat bij Vloerkleden, onderdeel van Meubels. Bekijk ook de rest van de Label51-collectie.