De volgende actie’s biedt Dekbeddengoed momenteel aan
Carbotex dekbedovertrekken
Descanso dekbedovertrek
Dreamhouse dekbedovertrek
Frida Kahlo dekbedovertrekken
Good Morning dekbedovertrek
HIP dekbedovertrek
Little Monster dekbedovertrek
Primaviera Deluxe dekbedovertrek
Pure dekbedovertrek
Sleeptime dekbedovertrek
Sweet Home dekbedovertrek
Geen categorie gevonden. Probeer een andere zoekterm.















Gun jezelf dan het gevoel van een hotelbed. Primaviera Deluxe maakt effen dekbedovertrekken in rustige tinten als taupe, zand, wit, crème, antraciet en donkergroen. De stoffen voel je meteen zodra je onder het dekbed schuift.
Het verschil zit in de stof. Het Egyptisch katoen van Primaviera Deluxe heeft extra lange vezels, waardoor het zachter aanvoelt en langer meegaat dan gewoon katoen. Het uni satijn is katoen dat in satijnbinding is geweven. Dat geeft een subtiele glans en een koel, glad gevoel, prettig voor wie het snel warm heeft. De bamboelijn is soepel en vochtregulerend, een fijne keuze voor warme slapers en mensen met een gevoelige huid. Houd je van structuur in plaats van glans, bekijk dan het wafelgeweven dessin in wit.
De overtrekken zijn er in 140 x 200 cm voor een eenpersoonsbed, 200 x 200 cm voor een tweepersoonsbed en 240 x 200 cm voor lits-jumeaux. Veel uitvoeringen zijn verkrijgbaar met een lengte tot 220 cm. Een deel van de collectie, zoals het Egyptisch katoen, gaat zelfs tot 260 cm voor extra lange dekbedden. Controleer dus eerst de lengte van je dekbed en kies daarna pas de kleur.
Effen beddengoed is de makkelijkste basis om mee te variëren. Met een plaid of een paar sierkussens erbij heeft de slaapkamer direct een nieuwe look. Het hele bed vervangen hoeft dus niet. Het tweekleurige dessin Brata in grijs en antraciet geeft net wat meer diepte. Dat is fijn voor wie een enkele kleur te stil vindt.
Je bestelt het Primaviera Deluxe dekbedovertrek eenvoudig online bij Dekbeddengoed. Wij versturen je bestelling vlot, zodat je al snel slaapt als in dat hotelbed.